NAŠE HODNOTY

NAŠE HODNOTY

Wednesday, Aug 10, 2016 0 komentář(e)

Hodnoty značky Placentor Vegetal

PŘIROZENOST

S přihlédnutím ke 30 letům zkušeností z fytodermatologie přisuzujeme velkou důležitost používání účinných látek přírodního původu. Tyto aktivní složky jsou pečlivě vybrány našimi lékárníky pro jejich vysokou účinnost a výbornou snášenlivost. Všechny naše receptury jsou bez parabenů.


ÚČINNOST

Naše výrobky čerpají svou účinnost z komplexu jedinečných a exkluzivních účinných látek - rostlinné placenty. Výsledek několikaletého výzkumu, rostlinná placenta, má pro pokožku zcela výjimečné vlastnosti. Klinické testy prokázaly toto: již po 2 dnech se kůže regeneruje.


BEZPEČNOST

Naše receptury jsou vyvíjeny lékárníky podle přísného protokolu s cílem zajistit jejich maximální snášenlivost a účinnost. Naše výrobky k péči o pleť jsou podrobovány klinickým testům včetně testů pod dermatologickou kontrolou. Zásluhou dermatologické kvality našich výrobků se těšíme z důvěry lékárníků více než 20 let.


OCHRANA ŽIVOTNÍHO PROSTŘEDÍ

Již více než 10 let jsou naše výrobky vyvíjeny v souladu se zásadou eko-designu. Zavázali jsme se k přístupu udržitelného rozvoje ve všech fázích výroby výrobku, od jeho návrhu až po uvedení na trh. Jednat trvale udržitelně pro nás znamená pečovat o přírodní zdroje a zachovávat je.

Napiště svůj komentář