Opalovací krém tónovaný SPF50+
  • Opalovací krém tónovaný SPF50+
  • Opalovací krém tónovaný SPF50+

Opalovací krém tónovaný SPF50+

INFO

  • - Výrobce: Placentor Vegetal
  • - Kód výrobku: PV282808
  • - Bonusové body: 715
  • - Dostupnost: Na skladě
715Kč
Cena bez DPH: 591Kč
Množství

Tento krém Vás účinně ochrání před spálením a díky svému jemně zabarvenému odstínu dokonale sjednotí tón Vaší pleti. Rovněž zabraňuje vzniku hnědých skvrn a zamezuje předčasnému stárnutí kůže.

Bez parfému – voděodolný - velmi vysoká ochrana – přizpůsobí se všem odstínům pleti

Ideální pro obličej, krk a dekolt

Péče o pleť i sluneční ochrana - hydratuje pokožku a účinně ji chrání před škodlivými účinky slunce: spálení, výskyt hnědých skvrn, předčasné stárnutí kůže. Jemně zbarvený, velmi vysoce ochranný krém se přizpůsobí každému odstínu pleti a propůjčuje přirozený vzhled. Složení s bambuckým máslem pleť vyživuje, hydratuje a poskytuje lepší ochranu před chladem i větrem.  Aminokyseliny podporují regeneraci kůže a vitamin E má antioxidační účinek, ideální pro kůži vystavenou extrémní sluneční expozici. Tolerance testována dermatology.

MŮŽE BÝT POUŽÍVÁN JAKO BB KRÉM.

HYDRATACE PROKÁZÁNA


Výsledek

Pleť je dokonale chráněna před nežádoucími účinky slunečního záření, zachová si přirozený barevný odstín, svěžest a získá zdravý vzhled.


Použití

Naneste rovnoměrně 15 až 30 minut před vystavením slunci. Opakujte aplikaci po plavání, pocení nebo po osušení ručníkem. Nadměrné vystavení slunci je nebezpečné; vyhýbejte se pobytu na slunci během hodin maximálního slunečního svitu. K vnějšímu použití.


Aktivní složky

Kosmetika
Obsah 40 ml, tuba
Pleť Všechny typy pleti, všechny odstíny pleti
Složení

Recenze (0)

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý